EĞİTMENLERİMİZ

Work is easy when you have all tools around you!

BERTAY FİŞEKÇİ

BERTAY FİŞEKÇİ

ÇALIŞAN BAĞLILIĞI DANIŞMANI

Bertay Fişekçi 1995 İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü mezunudur. 23 yıl boyunca Tıbbi cihazlar sektöründe, sektörün en büyük üç global şirketinde (Siemens AG, Philips Healthcare, General Electric Healthcare) çok farklı görevler üstlenmiş, başarılı bir kariyer öyküsü yaratmıştır. Kariyeri boyunca Almanya’da 5 yıl yaşamış, Global görevlerde bulunmuştur. 

Son yıllarda topluluğa karşı konuşma ve çalışan bağlılığı konusuna odaklanan Bertay Fişekçi, 2019 yılının Eylül ayında kurumsal hayattan ayrılarak bu konular üzerine odaklandığı şirketini kurmuştur. Çalışan Bağlılığı uzmanı olan Bertay Fişekçi, şirketlerdeki çalışanların bağlılığını arttıran Engage and Grow programının uygulayıcılarından biridir.

Global bir topluluğa hitabet kulübü olan Toastmasters’ın etkin üyelerinden biri olan Bertay Fişekçi, 2019-2020 döneminde İstanbul Toastmasters kulübünün başkanlığını yürütmüş, 2021-2022 yılında da Anadolu Toastmasters başkanlığını yapmaktadır. Girişimci firmalara mentörlük tecrübesi olan Bertay Fişekçi, şimdi mentörlük alanını hitabet konusunda yoğunlaştırmaktadır. Kurumsal tecrübesini ve hitabet birikimini 1 günlük bir eğitim programıyla profesyonellerle buluşturan Bertay Fişekçi, bu alandaki ciddi boşluğun doldurulması için çaba göstermekten mutludur. 

ICF Onaylı Profesyonel Koç olan Bertay Fişekçi Çalışan Bağlılığı, Ekip Yöneticileri için Performans Artırıcı İletişim, Zaman Yönetimi ve Hitabet alanlarında eğitim vermektedir. Her hafta bloğundan Türkçe içerik üreten Bertay Fişekçi çalışan bağlılığının artırılması ve bu yolla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan mutludur.