EĞİTMENLERİMİZ

Work is easy when you have all tools around you!

BUKET GÜNGEN

BUKET GÜNGEN

EĞİTMEN&YAZAR

   1986 yılında doğan Buket Güngen, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde lisans hayatına başladı ve 2008 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Bununla birlikte İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Avrupa Birliği uzmanlığı programını bitirdi. Uzun süre içinde bulunduğu kurumsal hayatı bir süreliğine Sabancı Holding – Enerjisa  Şirketi’nde , Özel ve Büyük Müşteriler Satış Operasyon Lideri görevi ile sonlandırdı.

Bununla beraber kurumsal iş hayatına devam ederken bir yandan koçluk, NLP ve kişisel gelişim alanında pek çok eğitim almaya başladı. Daha sonrasında eğitim alanına ağırlık vermek amacı ile kurumsal hayata bir süre ara vermeyi tercih etti. Yaşam Koçluğu, Liderlik Koçluğu, Davranış Bilimleri, NLP (Neuro Linguistic Programming – Nöro Linguistik Programlama), EFT (Emotional Freedom Technique - Duygusal arınma tekniği), Etkili İletişim ve Beden Dili, Etkili Konuşma, Transformal Nefes, Reiki, Aromaterapi, Nefes Koçluğu, Zihin Sistemi ve Dönüşüm eğitimlerini tamamladı.

Ayrıca dünyada konusunda en prestijli ve en büyük psikoterapi enstitüsü olan Milton H.Erickson enstitüsünün Türkiye’deki kurucu başkanından Optimum Denge Modeli eğitimlerini ve NLP’nin kurucusu Richard Bandler akrediteli mentorundan yoğun bir NLP eğitimi aldı.

Ağustos 2021’de kişisel gelişim kategorisinde yer alan “Yola Çık” adlı kitabı piyasaya sunuldu.

29 Mart 2022 tarihinde Altın Kalite Ödülleri tarafından "En İyi Çıkış Yapan Yazar Ödülü" kendisine sunuldu. 

Buket Güngen, Modda Turkey Dergisi’nde de yazarlık yapmaya devam etmektedir.

Akademik kariyerinde ise İstanbul Gedik Üniversitesi'nde "Kişisel Gelişim Eğitmen Eğitimi" eğitimlerini sürdürmektedir. 

Halihazırda online ve yüzyüze olarak kurumsal ve grup eğitimleri aynı zamanda ve bireysel koçluk ve danışmanlık çalışmaları sürmektedir.

İleri düzeyde İngilizce bilen Buket Güngen eğitimlerini İngilizce olarak da sunmaktadır.

Ayrıca, Buket Güngen, kendi oluşturduğu ve geliştirdiği Kişisel Dönüşüm programı ile pek çok kişinin olumlu dönüşümlerine katkı sağlamaktadır.